• سرعت در انجام کار

 • تضمین خدمات انجام شده

 • سرعت در انجام کار

 شماره لوله بازکنی

0919-391-0554

 شماره لوله بازکنی

3252-90-95

 شماره تشخیص ترکیدگی

344-54-534

مهمترین خدمات شرکت افق

لوله کشی

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی آب،لوله کشی فاضلاب به منظور تامین آب مصرفی و ایجاد رفاه و سلامت جهت ساکنین ساختمانها انجام میگیرد.در لوله کشی شبکه های لوله کشی یک ساختمان عبارت از …

تشخیص ترکیدگی لوله

جهت پیدا کردن تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه شرکت های فروانی وجود دارد که یکی از آنها شرکت افق می باشد.در واقع شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه این کار را برعهده دارند.این …

رفع نم و رطوبت ساختمان و خانه بدونه خرابی

رفع نم و بوی فاضلاب

یکی از عواملی که با عث ایجاد رفع نم و بوی فاضلاب می شود گرفته بودن لوله های ساختمانی می باشد. که این گرفتگی ممکن است در حمام و آشپزخانه و همچنین در سرویس بهداشتی و …

خدمات ارائه شده توسط شرکت

لوله بازکنی و تخلیه چاه بصورت شبانه روزی و بدونه تعطیلی در تمام نقاط

رفع نم و بوی فاضلاب و رفع بوی بد ساختمان و بوی سرویس بهداشتی

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و لوله آب توسط دستگاه کاملا پیشرفته شرکت

تعمیر و نصب توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط پرسنل با تجربه

تشخیص مکان دقیق درب چاه فاضلاب با کمترین خرابی و انجام کلیه امور مربوطه

خارج کردن اشیای گران قیمت از داخل سفون دستشویی در کمترین زمان

باز کردن لوله های که قابل باز شدن نیستند توسط کادر با تجربه شرکت افق

کول گذاری و طوقه چینی چاه فاضلاب و حفر چاه فاضلاب بصورت تضمینی

تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه

تا حالا شده فکر کنید که دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله و دستگاه نشت یاب چگونه کار می کند و آیا مورد اطمینان است این دستگاه دارای تشخیص ترکیدگی لوله یک گیرنده و فرستنده امواج بوده است.این امواج ها درون یک محفظه مانند کپسول قرار دارند.

تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج

این کپسول مانند را باید بروی لوله ها و دیوارها حرکت داد تا امواج را فرستاده و سپس امواج را دریافت نماید.و سپس بوسیله مانیتوری که در آن تنظیم شده است نشان می دهد که آیا در این مکان ترکیدگی وجود دارد یا نه و در کل در روش تشخیص ترکیدگی لوله این دستگاه از امواج برای یافت مکان دقیق ترکیدگی لوله استفاده می کند.

علت استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در گرمدره کرج

امروزه با پیشرفت علم و دانش و وجود انواع دستگاه های پیشرفته در زمینه رفع نم و بوی فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی این امکان وجود دارد که مکان دقیق ترکیدگی و نشت یابی را به راحتی تشخیص دهیم.

تشخیص ترکیدگی لوله در کمترین زمان

نشت یابی لوله آب با دستگاه در گرمدره کرج

و از همه آنها مهمتر این است که دیگر مثل گذشته لازم نیست تا ساختمان و دیوار ها را تخریب نموده و به دنبال نشت لوله باشیم.امروزه با پیشرفت دانش در تمامی زمینه ها و بوجود آمدن دستگاه های پیشرفته نیازی به تخریب نیست. و با این دستگاه به راحتسی می توان رطوبت و نم ساختمان را پیدا کرد. شرکت افق با داشتن بروز ترین وسایلات پیشرفته آماده هکاری با همه ارگان ها می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در گرمدره کرج

جهت پیدا کردن تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه شرکت های فروانی و جود دارد که یکی از آنها شرکت افق می باشد. در واقع شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه این کار را برعهده دارند.

این شرکت با داشتن با تجربه ترین و متخصص ترین افراد در حوزه تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه و نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله آب بخاطر داشتن افراد متخصص از سایر شرکت ها متمایز است.اگر می خواهید مشکل شما در کمترین زمان رفع گردد با شرکت خدمات فنی و مهندسی افق تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل شما رفع گردد.

دقت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در گرمدره کرج چقدر است؟

تا حالا شده فکر کرده باشید که دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است، دقت این دستگاه خیلی زیاد است و هر نشتی و ترکیدگی لوله را نشان می دهد. با پیدایش این دستگاه دیگر لازم نیست همه نقاط را خراب کرده و به دنبال نشتی و ترکیدگی لوله باشید.

دقت تشخیص این دستگاه بقدری زیاد است که اگر کمترین نم و یا ترکیدگی در ساختمان رخ داده باشد نمایش می دهد.اگر نم یا رطوبتی در ساختمان ایجاد شده است و شما مشکوک هستید می توانید با شرکت افق تماس گرفته تا ما در اولین فرصت مشکل را حل نماییم لازم به ذکر است اتصالات لوله ها نیز عامل دیگری است.

تشخیص نشت یابی در گرمدره تا چه عمقی امکان پذیر است؟

این دستگاه ها قادر هستند تا در حدود 40 سانتی متر را تشخیص دهند که راه حل این که از کجا تشخیص می دهند کجا ترکیدگی رخ داده است بوسیله امواج است که ارسال می کنند و آن را دریافت می نمایند. و راحل دوم بوسیله دستگاه های صوتی است و نباید از 40 سانتی متر بیش تر انتظار داشت مگر اینکه شدت ترکیدگی لوله زیاد باشد

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در گرمدره

این دستگاه مخصوص خانه های مسکونی بکار برده می شود که خیلی کم پیش میاید که لوله با فاصله بیش از 40 سانتی متر در عمق باشد.

برای نشت یابی واحد های صنعتی و شرکت ها و کارخانجات دستگاه های پیشرفته تری وجود دارد که قادر هستند در اعماق بیشتر که ترکیدگی لوله اتفاق افتاده را تشخیص دهند

ترکیدگی لوله ها بر اثر فشار وارد بر بدنه لوله

یکی از علل رایج مشاهده شده درزمان تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه ، فشار وارد بر بدنه آن خصوصا در لوله های آب است. شما همیشه باید در خانه خود به این نکته برای جلوگیری از ترکیدگی لوله ها توجه داشته باشید. در حقیقت وقتی لوله های آب مسدود می شوند، آب شروع به فشار آوردن بر بدنه می کند تا زمانی که لوله ها دیگر نمی توانند آن را تحمل کنند. اگر فشار آب کم در دوش، حمام و شیر آب هایتان وجود داشته باشد، این به این معنی است که یکی از لوله هایتان مسدود شده است. برای بررسی این موضوع میتوانید در خانه خود شیر آب را در وان حمام و آشپزخانه خود باز کنید؛ اگر فشار آب هنگامی که شیر دوم را باز می کنید کمتر بود، احتمال ترکیدگی لوله هایتان هست، چرا که یک لوله مسدود یا لوله نشتی در سیستم لوله منزل شما وجود دارد.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله در گرمدره

استفاده از تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن عدم تخریب بنا جهت تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی خواهد داشت . از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی می باشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان می باشد.

تشخیص ترکیدگی با دستگاه فوری در گرمدره

متخصصان شرکت افق تاسیسات آماده اند تا دراسرع وقت پس از تماس شما جهت تشخیص ترکیدگی لوله در اقصی نقاط استان تهران و البرز حضور یافته و نسبت به تشخیص محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه و بدون تخریب ، رفع نم و رطوبت ناشی از ترکیدگی لوله ها ، نم باران ، رفع بوی بد فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله با دستگاه (لوله بازکنی) و غیره اقدام نمایند

علت ترکیدگی لوله‌های آب و نیاز به نشت یابی در گرمدره کرج

ترکیدگی لوله آب، ترکیدگی لوله شوفاژ و موتورخانه و فاضلاب جزء مشکلاتی هستند که هر از چندگاهی برای هر ساختمانی اتفاق می افتد. ممکن است ساختمان، قدیمی و یا حتی نوساز باشد. عوامل متفاوتی موجب ترکیدگی لوله و نشت آب و به تبع نیاز به نشت یابی می شود که عمده دلائل آن به شرح زیر است:

نشت یابی لوله فاضلاب در گرمدره کرج

 • قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب, خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود.
 • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود.
 • حدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود.
 • انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم, مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می شود.
 • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می یابد.
 • اتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه

چه زمانی احتمال ترکیدگی لوله آب وجود داره؟

– مبلغ قبض آب بیشتر از ماه های قبل باشه
– فشار آب دچار افت ناگهانی بشه
– شنیده شدن صدای چکه آب در هنگام سکوت یا صدا غیر معمول
– نم زدگی و طبله کردن کچ اتاق یا سقف

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب و بدون تخریب

تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه و بدون تخریب امروزه یکی از خواسته های اصلی مالکان منازل می باشد . زیرا استفاده از روش های سنتی مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار و همچنین تخریب قسمت هایی از بنا است که نمی تواند راهکار مناسبی باشد.

تشخیص ترکیدگی لولها و نشت یابی لوله ها یکی از مشکلات اساسی افرادی است که در مجتمع ها، ساختمان ها، برج های مسکونی و منازل شخصی زندگی می کنند.

پیدا کردن محل نشتی لوله با دستگاه در گرمدره

احتمالاً تا به حال خود یا یکی از اقوام و دوستانتان به مشکل جدی ترکیدگی لوله ها برخورد کرده اید، نشتی لوله ها یکی از رایج ترین مشکلات تاسیساتی می باشد ، که اگر توسط افراد بی تجربه و بدون امکانات تشخیصی اقدام به برطرف کردن نشتی شود امکان وارد آمدن آسیب بیشتر به بنا و تاسیسات وجود دارد از همین رو مراجعه به متخصصان در این موارد بسیار حائز اهمیت است.

بارها مشاهده شده است افراد با مراجعه به تعمیرکاران غیرمتخصص ساعت ها وقت خود را تلف کرده اند و هیچ نتیجه ای از آن تعمیرکار نگرفته اند و چه بسا تعمیرکاران مبتدی و غیرمتخصص از ابزار و تجهیزات ابتدایی استفاده می کنند .

که نه تنها قادر به تشخیص محل دقیق نشتی نیستند بلکه ممکن است به بنا خساراتی را نیز وارد نمایند. جهت برطرف کردن نشتی ابتدا باید با دستگاه های مخصوص نظیر مادون قرمز و دستگاه های حرارتی محل دقیق نشتی را شناسایی کرد تا بتوان در سریع ترین زمان و با حداقل تخریب نشتی را برطرف کرد.

در روش های سنتی افراد می بایست برای تشخیص ترکیدگی و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می کردند و معمولاً چندین نقطه از بنا را تخریب می کردند تا محل شکستگی را شناسایی کنند. ولی اکنون می توانید با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان رسا تاسیسات در کم ترین زمان و بدون تخریب و وارد آمدن خسارت به بنا محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله را شناسایی کنید و نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

متخصصان ما آماده هستند تا در سریع ترین زمان ممکن بعد از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و نسبت به تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه های پیشرفته الکترونیکی و مادون قرمز و رفع آن اقدام نمایند.

ضمانت تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در گرمدره کرج

تشخیص ترکیدگی لوله گرمدره کرج با دستگاه دقیق انجام می دهیم. به همین خاطر تمام نشتی های آب را با دقت بالا تشخیص می دهیم. و با کمترین هزینه، نشتی و چکه آب را تعمیر می کنیم.کلیه خدمات مان را با شرط رفع کامل نم و چکه تضمین می کنیم. چون تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، دقیق ترین روش تشخیص نشتی لوله آب است.

همچنین کارشناسان و نیروهای لوله باز کن ما در این زمینه تجربه و تبحر زیادی دارند. آنها برای نشت یابی لوله های آب فقط از دستگاه های دستگاه نشت یاب آب استفاده میکنند. تشخیص نشتی لوله با دستگاه احتمال خطا در تشخیص محل نشتی به کمتر از 10 سانت کاهش می یابد. به همین خاطر در حال حاضر نشت یابی لوله با دستگاه بهترین روش مورد استفاده است.

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 • متراژ محلی که برای تشخیص جای دقیق ترکیدگی لوله آب به بررسی نیاز دارد.
 • مدت زمان لازم برای یافتن محل ترکیدگی لوله آب چون گاهی اوقات ممکن است یافتن محل ترکیدگی لوله آب چند ساعت زمان ببرد.
 • محل ترکیدگی لوله مثلا هزینه ترمیم کاشی حمام یا دستشویی نسبت به گچ بیشتر است.
 • عمق لوله کشی و نوع آن (توکار یا روکار)
 • نوع و جنس لوله بکار برده شده برای تعمیر لوله آسیب دیده. طبیعتاً لوله جنس خوب قیمت بیشتری دارد.
 • نوع ترمیم (ترمیم لوله بصورت توکار و یا رو کار. در مواردی که لازم باشد چند متر لوله تعویض بشود. در این صورت به تخریب قسمت بیشتری از دیوار یا کف ساختمان نیاز است. در این جور مواقع می توان برای کاهش هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آن قسمت را بطور روکار ترمیم کرد.)