رفع نم و رطوبت ساختمان و خانه بدونه خرابی

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان 09128852327

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان یکی از مهمترین و اساسی ترین مشکل شهروندان تهرانی نم کشیدن دیوارها و خراب شدن آنها می باشد.

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

ما در این آموزش می خواهیم روش رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان را نشان دهیم تا از تخریب کردن دیوار بپرهیزید.مهمترین عاملی که باعث بروز نم و بوی فاضلاب ساختمان در تهران می شود رطوبت در منزل است.که مهمترین علت رطوبت استفاده از وسیله های است که با عث افزایش رطوبت می شود. و یکی دیگر از راههای کاهش رطوبت باز کردن پنجره ها می باشد که رطوبت ساختمان را کاهش می دهد.

رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان

لباس ها را سریع خشک کنید.

یکی از مشکلات شهر نشینی وجود خانه های آپارتمانی است که با وجود خانه های آپارتمانی فضایی برای خشک کردن لباس ها وجود ندارد.در این مواقع اهالی ساکنین مجبور هستند تا لباس ها را در منزل خشک نمایند.که زیاد ماندن لباس های نم دار در خانه باعث ایجاد رطوبت در فضای خانه شده که مهمترین راحل موجود خشک کردن سریع لباس ها می باشد. و تا انجا که امکان دارد از آوردن لباتس های خیس و نم دار به خانه خودداری شود و در بالکن و سایر محوطه خشک نمایید.

رفع رطوبت خانه و منزل

رفع رطوبت خانه و منزل

در شستن دیوارها مراقب باشید.

بعضی از خانم ها بعلت داشتن وسواس زیاد شروع به شستن زیاد و طولانی مدت دیوارها می کنند که این کار نتنها به ساختمان خسارت وارد می کند بلکه باعث پیدایش نم و رطوبت در دیوارها و نمای ساختمان شده و همچنین مشاهده می شود که از شوینده و سایر مواد تمیز کننده استفاده می نمایند که باعث از بین رفتن رنگ دیوارها می شود

ایجاد رطوبت و نم با شستن دیوار ها بصورت مرتب

ایجاد رطوبت و نم با شستن دیوار ها بصورت مرتب

شناسایی نم دیوار: لکه های آب

یکی دیگر از مهمترین اولویت ها شناسایی دیوار هایی است که نم و رطوبت گرفته که مهمترین عامل می تواند ترکیدگی لوله فاضلاب و یا ترکیدگی لوله آب باشد که با استفاده از دستگاه بروز تشخیص ترکیدگی لوله می توانید از ترکیدگی لوله اطمینان حاصل نمایید که شرکت افق آماده همکاری با همشهریان گرامی می باشد.

شناسایی نم دیوارها و لکه های آب

شناسایی نم دیوارها و لکه های آب

مطلب بیشتر:کدام فلاش تانک مناسب سرویس بهداشتی شماست؟

اگر دیر اقدام کرده باشید باید با توجه به عدم میل باطنی شما دست به تعمیر رفع نم و رطوبت شوید. ابتدا برای رفع نم و رطوبت ابتدا باید منشا اصلی آن را پیدا کرده و سپس دست بکار شوید که پیدا کردن منشا اصلی نم و رطوبت تخصصی لازم دارد که شرکت افق با داشتن با تجربه ترین سرویس کاران در زمینه رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان آماده همکاری می باشد.

اگر مشکل نم و رطوبت از نشت و ترکیدگی لوله های آب باشد.

احتمال دارد ساختمان شما و یا ساختمان همسایه دچار ترکیدگی لوله شده باشد و یا لوله کشی ساختمان بصورت نامناسب انجام شده و نم و رطوبت به ساختمان شما راه پیدا کرده باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

 رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

و این موضوع همان موضوعی است که شما باید به شدت نگران باشید که یکی از از عوامل مهم در تخریب ساختمان ها وجود ترکیدگی لوله نشت آب به ساختمان می باشد.که این نشت آب که قبلا هم ذکر شد ممکن است کم کم بوده و این نم و رطوبت به ساختمان راه پیدا کرده و هم باعث خراب شدن گچ و دیوار ها شده و هم باعث ایجاد بوی نامطبوع در ساختمان میشود. اگر می خواهید خیالتان از بابت ترکیدگی لوله راحت شود

فقط با یک تماس با شرکت افق افراد فنی کار ما حاضر شده و با زدن دستگاه خیال شما آسوده می شود.این دستگاه دارای امواج بوده و این امواج را در آن مکان پخش کرده و آن امواج دوباره برگشت داده می شود و شما را از وجود نشت آب و همچنین ترکیدگی لوله مطلع می سازد و در ضمن این دستگاه به صوت حساس بوده و در کمترین زمان عامل و مکان رطوبت و نم را مشخص می کند

اگر مشکل نم و رطوبت ساختمان از آب باران باشد.

گاهی اوقات نیز در منزل و ساختمان رطوبت ایجاد می شود و شما با کنترل همه چیز متوجه چیزی نمی شوید که اگر موقع زمستان باشد و فصل بارندگی باشد امکان زیادی وجود دارد که منشاء اصلی آن باشد.

و یافتن محلل سوراخ شاید برای شما دشوار باشد. بهترین راحل این است که وقتی شروع به بارندگی کرد باید همه جای ساختمان را کنترل کرده و منشا اصلی آن را پیدا کنید در صورتی که موفق به یافتن و یا نیافتن آن شدید می توانید با ما تماس گرفته تا افراد متخصص این شرکت رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان را انجام نمایند.

نم و رطوبت ساختمان از آب باران باشد

نم و رطوبت ساختمان از آب باران باشد

اگر تاسیسات لوله کشی ساختمان مشکل داشته باشد و باعث ایجاد نم و رطوبت خانه شده باشد.

گاهی اوقات نیز به علت وجود نقص در لوله کشی ساختمان باعث بوجود آمدن نم و رطوبت در ساختمان می شود

نم و رطوبت ساختمان بعلت اشکال در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب

نم و رطوبت ساختمان بعلت اشکال در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب

مانند: اشکال در سیستم لوله کشی آب، فاضلاب،سیفون،لوله لباس شویی،لوله پشت بام،سیستم تخلیه فاضلاب،وان حمام،سینگ ظرفشویی،دستشویی فرنگی و … ممکن است رخ داده شده باشدبرای جلوگیری از این سری مشکلات باید قبل از لوله کشی یک فرد ماهر در امر لوله کشی آب و فاضلاب را پیدا کرده باشید.

اگر عایق کاری ساختمان باعث ایجاد نم و رطوبت شده باشد.

یا احتمال دیگر این است که عایق  کاری آشپزخانه و حمام دچار مشکل شده باشد

و نم و رطوبت به طبقات پایین و یا خود ساختمان نفوذ کرده باشد و باید شما کف آن را برداشته و دوباره شروع به عایق کاری نماییدحتما در نظر داشته باشید برای جلوگیری از این مشکلات باید فردی که عایق کاری ساختمان را قبول می کندفردی با تجربه و متخصص در زمینه رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان باشد.

نم و رطوبت بعلت اشکالل در عایق کاری ساختمان

نم و رطوبت بعلت اشکالل در عایق کاری ساختمان

و همچنین برای اینکه عایق کاری آشپزخانه و حمام و دستشویی ماندگاری خیلی زیادی داشته باشد باید به فرد عایق کار حتما بسپارید که در هنگام استفاده از ایزوگام آن را بصورت دولایه و یا سه لایه استفاده نماید.

چگونگی تعمیر و لکه گیری نقاطی که از آنها آب به دیوار نفوذ می کند

علت ایجاد رطوبت دیوارها بر اثر ایجاد میعان در فضای داخلی منزل و یا نفوذ آب از بیرون به داخل خانه می باشد.

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

 از بین بردن بوی رطوبت خانه

بهترین روش این است که یک ورق آلومنیومی مربع شکل را بروی دیوار قرار داده و یا اینکه بچسبانید و پس از دو روز آن را بردارید اگر قسمت بیرونی نوار آلومنیومی نمناک بود مشکل از میعان داخل خانه است.که راه حل این، این است که یک دستگاه رطوبت زا و یا یک دستگاه تهویه زیرزمین حل نمود. و اگر ورقه آلومنیومی نمناک شد مشکل از بیرون می باشد.

که باید برسی در دیوار ها صورت بگیرد و همچنین استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کمک زیادی را برای حل مشکل می نماید.دیوار ها را بررسی نمایید و در صورت مشاهده درز و شکاف که این نقاط می توانند مشکل ساز بوده و این نقاط شامل طرفین بالای سقف که به ناودان ساختمان منتهی مشود و یا زیر طاق بالکن.شکاف های بزرگ و کوچک حتما قبل از جدار بندی و رنگ کردن باید ابتدا تعمیر شده که بهترین راه حل استفاده از سیمان آبی رنگ است.جهت آگاهی بیشر به وب سایت شرکت کوروش مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *