خدمات ما لوله بازکنی تخلیه فاضلاب حفاری لوله کشی رفع نم و بوی فاضلاب رفع نم ساختمان

 شماره لوله بازکنی

0912-885-23-27

 شماره تخلیه چاه

0912-885-23-27

 شماره لوله بازکن

0912-885-23-27

ما تیمی متشکل از افراد متخصص در لوله بازکنی و تخلیه چاه داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین خدمات این شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در خدمات فنی و مهندسی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

باز کردن انواع لوله های چدنی، فلزی و پلاستیکی ذر تمام مناطق

رفع نم و بوی فاضلاب و همچنین رفع نم ساختمان در اطراف و حومه

باز کردن لوله لباس شویی و همچنین لوله بازکنی آشپزخانه و لوله حمام

بازکردن درب چاه و بسته کردن درب چاه و انجام امور بنایی

لوله بازکنی و تخلیه چاه و لوله کشی با استفاده از لوله کش ماهر

انجام امور فاضلاب و وصل کردن آن به سیستم فاضلاب شهری

لوله بازکنی شبانه روزیو تخلیه چاه شبانه روزی

تشخیص ترکیدگی لوله و تشخیص مکان دقیق در چاه

تعمیر شوفاژ،پکیج،آبگرمکن زمینی و دیواری

رفع نم حمام، رفع نم آشپزخانه، رفع نم ساختمان مسکونی

تشخیص مکان دقیق رطوبت و رفع آن با وسایل بروز دنیا

تعویض کاسه دستشویی توسط پرسنل ماهر و کار آزموده

نصب توالت فرنگی در تمام مناطق و حومه و لوله کشی آن

تعویض توالت فرنگی به ایرانی و ایرانی به فرنگی در تمام نقاط

سرویس توالت فرنگی و تعویض قطعات آن در حومه

باز کردن لوله توالت فرنگی و لوله دستشویی و لوله بازکنی

تخلیه چاه و تخلیه فاضلاب شهری و تخلیه سپتیک

تخلیه چاه شبانه روزی و تخلیه چاه با تانکر کوچک و بزرگ

تخلیه چاه با پمپ لجن کش و آب کش شرکت افق در سراسر مناطق

تخلیه چاه فوری و تخلیه چاه با دستگاه مکنده و لجن کش

در آوردن اشیای قیمتی از داخل چاه و داخل کاسه دستشویی

در آوردن موبایل از داخل کاسه دستشویی بدونه خرابی آن

در آوردن رسوب از داخل کاسه دستشویی و افزایش کشش آن

استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی در مینایی :ما تیمی متشکل از افراد متخصص در لوله بازکنی مینایی و لوله بازکن مینایی داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین خدمات این شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در خدمات فنی و مهندسی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

لوله بازکنی در مینایی

لوله بازکنی در مینایی

لوله بازکنی در مینایی تخلیه چاه در مینایی

لوله بازکنی در مینایی یکی از مهمترین خدمات شرکت افق می‌باشد.لوله بازکنی در  مینایی اگر به شیوه درست انجام نگیرد باعث ایجاد مشکلاتی در ساختمان می‌شود.لوله بازکنی در مینایی شرکت افق با داشتن بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه لوله بازکنی تلاش دارد تا رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید.

لوله بازکن در مینایی لوله بازکن مینایی

نشت یابی نشت سیفون و کنترل و رفع آن و لوله بازکنی و تخلیه چاه

انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی در مینایی

از بین بردن بوی نا مطبوع حمام،دستشویی،و چاه و فاضلاب

عایق کاری و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای جلوگیری از ایجاد نم

نصب توالت فرنگی و همچنین سرویس مربوط به آن و لوله بازکنی در مینایی

تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و همچنین ایرانی به فرنگی و لوله بازکنی در مینایی

انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوطه

انجام رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و حمام همچنین لوله بازکنی در مینایی

تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ

انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی در مینایی

تعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی و لوله بازکنی در مینایی

انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی در محدوده شریف

از بین بردن و برطرف کردن بوی بد توالت و دفع بوی نامطبوع لوله فاضلاب

اجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام ، دستشویی و سقف ساختمان

تعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی شریف

لوله بازکنی دستشویی فرنگی مینایی و لوله بازکنی در مینایی

تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و لوله بازکنی در منطقه شریف

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی و لوله بازکنی توالت فرنگی در مینایی

تعمیر و نصب دستشویی فرنگی و همچنین لوله بازکنی دستشویی فرنگی در مینایی

شرکت چاه بازکن مینایی با داشتن ژنراتور پیشرفته که قابلیت باز کردن لوله‌ های کف شور حمام،آشپزخانه،کف شور گلخانه،کف شور حیاط،کف شور توالت،روشویی ،ظرفشویی،توالت فرنگی،سرویس بهداشتی ایرانی،لوله پشت بام،خروجی اصلی فاضلاب ساختمان و…این ژنراتور همچنین قابلیت باز کردن لوله های سایز بزرگ و طویل را دارد.

لوله بازکنی در مینایی شرکت افق همچنین دستگاه تراکم هوا را دارد که برای باز کردن لوله های سیمانی یا چدنی که رسوب بسته باشد که این لوله ها را با استفاده از این دستگاه باز میکند بدونه هیچ گونه خرابی.لوله بازکنی و لوله بازکنی در مینایی را به افراد ماهر بسپارید.

لوله بازکنی مینایی

لوله بازکنی مینایی


تخلیه چاه در مینایی تهران

تخلیه چاه با مکنده با تانکر مخصوص و تخلیه چاه فاضلاب با پمپ های ساکشن
لایروبی چاه های صنعتی , چاه خانگی , چاه آشپزخانه ها و مراکز بزرگ تجاری
حفاری چاه آب و فاضلاب و حفاری کانال های فاضلاب لوله بازکنی شریف

لوله بازکنی شریف با دستگاه جدید و با فنر مخصوص و در آوردن گوشی موبایل ، انگشتر طلا ، پلاک و …
باز کردن لوله های داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت سنتی و فرنگی
شخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته حفر چاه نو حفاری انواع چاه ارت و جای شمع ستون ساختمان
تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب و اجرای سپتیک خانگی و صنعتی ، اجرای استاندارد میله و انبار چاه
اجرای کول گذاری چاه فاضلاب و بهینه سازی بدنه انواع چاه و پیدا کردن محل درب چاه فاضلاب با دستگاه دیجیتال

لوله بازکنی در مینایی تهران

شرکت افق سرویس دهی فعال در زمینه انجام تخلیه چاه و لوله باز کنی در تمام مناطق تهران است. این شرکت با داشتن چندین سال سابقه قادر است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به تخلیه چاه و لوله بازکنی در مکان مورد نظر شما بپردازد.گاهی اوقات اجسام خارجی وارد لوله های فاضلاب شده و باعث گرفتن چاه و لوله های فاضلاب شده و مانع از عبور آب می شوند.

با گذشت زمان نیز اوضاع بدتر شده و به علت جذب چربی و لجن توسط شئ وارد شده به لوله فاضلاب کاملاً جلوی آب گرفته می شود و آب چاه بالا می زند.در این موارد بعد از اینکه متخصصین تخلیه چاه و لوله بازکنی مشکل را بررسی کردند و معلوم شد چاه بوسیله جسم خارجی مسدود شده است به وسیله ابزاری اقدام به باز کردن چاه می کنند.

چاه بازکن در مینایی چاه بازکن مینایی

یکی ازاین راه ها استفاده از پمپ می باشد که در نتیجه فشار، مواد موجود در فاضلاب به جلو هدایت شده و گرفتگی بر طرف می شود.اگر مشکل بر طرف نشد از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا استفاده می کنند و با فشار چندین برابر پمپ چاه باز می شود که البته سرو صدای زیادی را ایجاد می کند

و سومین روش برای باز کردن چاه در تخلیه چاه و لوله بازکنی که از همه متداول تر می باشد استفاده از فنر لوله بازکنی می باشدکه مسافت و برد بالایی دارد و در قسمت های بالای چاه، آن را لایه روبی نیز می کند.علاوه بر این اجسامی که مانع نفوذ آب به فاضلاب می شوند را به خوبی به داخل هل میدهد.

معایب استفاده ار فنر برای توالت فرنگی

یکی از معایبی که فنر دارد این است که فنر دارای نوک تیز و مارپیچی می باشد و امکان آسیب رساندن به توالت فرنگی وجود داردبنابراین بهتر است در صورت عدم نیاز خاص به فنر از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود.اما در بسیاری موارد بعد از اینکه متخصصین در تخلیه چاه و لوله بازکنی به این نتیجه رسیدند که چاه پر شده است

و جسم خارجی مانع از نفوذ آب نشده است، احتیاج به تخلیه چاه پیدا می شود و باید سریعاً اقدام به تخلیه چاه کنید تا از بروز فرو ریختن چاه و بروز حوادث جدی جانی و مالی جلوگیری کنید. راه های مختلفی برای متوجه شدن مشکل در چاه وجود دارد که از آن جمله می توان به بوی نامطبوع در چاهک ها اشاره کرد.

همچنین بالا آمدن آب فاضلاب و دیده شدن جانوران موذی بیش تر از قبل از نشانه های پر شدن چاه می باشد. روش های مختلفی برای تخلیه چاه فاضلاب وجود دارد که از جمله آن می توان به استفاده از ماشین تک فاز و سه فاز اشاره کرد. ماشین های تک فاز برای چاه های معمولی و سه فاز برای چاه هایی با عمق زیاد استفاده می شود

که با سرعت زیاد و بدون آلودگی صوتی به راحتی این کار را انجام می شود. ولی در تخلیه چاه و لوله بازکنی اگر دیواره چاه دارای رسوب و چربی زیادی شده باشد از ماشین مکنده برای کشیدن و از بین بردن چربی ها و رسوبات استفاده می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی می توانید با کارشناسان ما در پایتخت سرویس تماس حاصل فرمایید

تخلیه چاه مینایی

تخلیه چاه در مینایی  توسط تانکر کوچک و بزرگ انجام میگیرد اگر چاه شما پر شده باشد ما چاه شما را به دو صورت خالی میکنیم روش اول به این صورت است که فقط آب آن را خالی میکنیم و با لجن موجود در چاه کاری نداریم که توسط پمپ آب کش انجام میگیرد.

و روش دوم تخلیه چاه به این صورت است که هم آب و هم لجن موجود در چاه خالی میشود تخلیه چاه در مینایی توسط مکنده یا پمپ لجن کش انجام می گیردشما همشهریان گرامی میتوانید هر کدام از این دو روش را خواستید انتخاب نماییدکه هزینه چاه توسط این دو پمپ فرق می کند

تخلیه چاه در مینایی با داشتن تانکر در اندازه های 4000 و 6000 و 12000 لیتری آماده است تا چاه شما را مانند روز اول به حالت اولیه برگرداند.

تخلیه چاه در مینایی  و تخلیه چاه در مینایی  اگر بصورت درست و توسط استاد کار انجام نگیرد باعث ایجاد مشکلاتی می شود.تخلیه چاه در مینایی  و تخلیه چاه در مینایی  را به ما بسپارید تا آسوده خاطر باشید و بدونه نگرانی از انجام کار انجام شده.

لوله بازکنی در مینایی  یکی از مهمترین خدمات شرکت افق می‌باشد.لوله بازکنی در منطقه مینایی اگر به شیوه درست انجام نگیرد باعث ایجاد مشکلاتی در ساختمان می‌شود.لوله بازکنی در مینایی  شرکت افق با داشتن بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه لوله بازکنی در مینایی تهران تلاش دارد تا رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید.

شرکت لوله بازکنی مینایی با داشتن ژنراتور پیشرفته که قابلیت باز کردن لوله‌ های کف شور حمام،آشپزخانه،کف شور گلخانه،کف شور حیاط،کف شور توالت،روشویی ،ظرفشویی،توالت فرنگی،سرویس بهداشتی ایرانی،لوله پشت بام،خروجی اصلی فاضلاب ساختمان و…این ژنراتور همچنین قابلیت باز کردن لوله های سایز بزرگ و طویل را دارد.

لوله بازکن های شرکت افق توانایی تشخیص ترکیدگی لوله در هر نقطه از ساختمان را دارندیکی دیگر از توانایی های این شرکت داشتن وسایل بروز در لوله بازکنی و لوله بازکنی در مینایی است هر چه قدر وسایل لوله بازکنی پیشرفته باشد احتمال گرفتگی مجدد را کاهش میدهد.

شعار این شرکت در یک جمله میباشد:1-بالاترین کیفیت2-بهترین پشتیبان3-نازلترین قیمت.خدماتی که ما انجام میدهیم تبلیغ نیست بلکه از صحت گفتار ما میتوانید با یک تلفن اگاه شوید.لوله بازکن مینایی باید آنقدر کاردان باشد که وقتی سر کار حاضر می شود تشخیص دهد که لوله دچار گرفتگی شده و یا چاه پر شده و نیاز به تخلیه چاه تهران دارد.لوله بازکنی در مینایی

لایروبی چاه و کول گذاری

حفاری چاه کرج

لایروبی چاه

لایروبی چاه برای بالا بردن عمر چاه و افزایش کارایی آن صورت می گیرد. لایروبی چاه منزل، لایروبی چاه آپارتمان و صنعتی و کارخانه یکی دیگر از خدمات شرکت افق به شمار می رود.لایروبی چاه باعث از بین رفتن چربی و رسوبات انباشته شده در چاه صورت می گیرد.

برای لایروبی چاه ابتدا باید چاه تخلیه شده و سپس پرسنل متخصص شرکت افق داخل چاه رفته و سپس روسوب ها و مواد و لجن موجود در چاه را تراشیده و سپس از داخل چاه خارج می کند.لایروبی چاه توسط نیروی انسانی صورت می گیرد و به وسیله نیسان و یا خاور به بیرون انتقال پیدا می کند. لایروبی چاه باعث نفوذ بهتر در خاک می شود.

اگر مرتبا چاه منازل شما پر می شود و این کار شما را خسته می کند فقط کافیست که با لایروبی چاه عمر چاه خود را افزایش داده است لازم به ذکر است که این کار باید توسط پرسنل با تجربه و کار آزموده صورت بگیرد

کول گذاری چاه

طوقه چینی و کول گذاری چاه

کول گذاری چاه فاضلاب در لواسان

کول گذاری چاه، امروزه بیشتر ساختمان های قدیمی که بیش از 30 سال است که از آن استفاده می کنند امکان ریزش آن وجود دارد و برای جلوگیری از ریزش آن باید ترمیم کرد و آن را به چاه نو تبدیل نمود. و اگر چاه ریزش کند باید چاه جدیدی حفر کرد که از لحاظ هزینه سنگین می باشد ما برای این مشکل کول گذاری چاه را پیشنهاد   کول گذاری چاه می کنیم.

روش کول گذاری چاه به این صورت می باشد که چاه را باز کرده و کول ها را درون چاه قرار می دهند و با این کار چاه شما مانند یک میله بتونی بوده و دیگر از ریزش آن جلوگیری می کند. این کار توسط افرا با تجربه تخلیه چاه صورت می گیرد. کول گذاری چاه و هچنین طوقه چینی چاه کول گذاری چاه از خدمات شرکت افق می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در لواسان

دستگاه ها تشخیص ترکیدگی لوله  قادر هستند تا در حدود 40 سانتی متر را تشخیص دهند که راه حل این که از کجا تشخیص می دهند کجا ترکیدگی رخ داده است بوسیله امواج است که ارسال می کنند و آن را دریافت می نمایند. و راحل دوم بوسیله دستگاه های صوتی است و نباید از 40 سانتی متر بیش تر انتظار داشت مگر اینکه شدت ترکیدگی لوله زیاد باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  مخصوص خانه های مسکونی بکار برده می شود که خیلی کم پیش میاید که لوله با فاصله بیش از 40 سانتی متر در عمق باشد.

برای نشت یابی لوله با دستگاه واحد های صنعتی و شرکت ها و کارخانجات دستگاه های پیشرفته تری وجود دارد که قادر هستند در اعماق بیشتر که ترکیدگی لوله اتفاق افتاده را تشخیص دهند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

بازدید از محل کار و انجام مشاوره

حفاری چاه آب و حفر چاه فاضلاب

تشخیص مکان چاه ساختمان

آب بندی کامل با استفاده از پوش فیت

انواع کفشور و طریقه استفاده از آن

رفع نم و بوی فاضلاب خانه

رفع نم و بوی فاضلاب در کرج

رفع نم و بوی فاضلاب

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

شما می توانید با یک تماس جهت رفع نم و بوی فاضلاب و بوهای زننده حمام و سرویس بهداشتی و ظرفشوی در کمترین زمان رهایی یابید ما این کار را بدون خرابی انجام می دهیم فقط کافیست با شرکت افق تماس گرفته تا پرسنل این شرکت این کا را در کوتاهرین زمان انجام دهتد.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

اثرات این گاز خیلی به سلامت انسان و بخصصوص کودکان مضر است و شایع ترین علائمی که رخ می دهد عبارتند از: سردرد،خواب آلودگی، تهوع و استفراغ و همچنین تحریک سییتم تنفسی و چشم ها می شود.

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی

لوله کشی

لوله کشی و لوله بازکنی و یا نصب این لوله ها، در هر گروه وسایل بهداشتی، از یک کلکتور مرکزی به لوازم بهداشتی مختلف، یک به یک انجام می گیرد. چون لوله به صورت کلاف نرم است با خم کردن آن همه ی حالت های مورد نیاز شکل می گیرد و دیگر لازم نیست از زانوها و خم های جداگانه استفاده شود، به طور معمول برای آب سرد از خرطومی آبی رنگ و برای آب گرم از خرطومی قرمز رنگ استفاده می شود.

لازم به ذکر است که امکان لوله کشی لوله های PEX بدون استفاده از خرطومی وجود دارد، لیکن خرطومی به عنوان محافظ بوده و امکان انبساط لوله را بدون آسیب وارد کردن به اطراف فراهم می کند.

حفاری و حفر چاه فاضلاب

لوله بازکنی در الهیه

حفاری چاه

حفاری چاه و لوله بازکنی فردیس یکی دیگر از مهمترین خدمات شرکت افق است. شرکت افق با داشتن بهترین مقنی کاران در سطح کرج و حومه یکی از معتبرترین شرکت ها به شمار می رود. حفاری چاه آب و حفاری چاه فاضلاب توسط مقنی کاران شرکت افق انجام می گیرد.

اگر ساختمانی تازه احداث کرده اید و یا به چاه آب نیاز دارید می توانید با شرکت افق تماس گرفته و در اسرع وقت مقنی جهت حفر چاه آب یا فاضلاب را برای شما بفرستیم. حفاری چاه باید توسط فردی با تجربه و کاردان صورت بگیرد تا برای بالا بردن رضایت مشتری شود.

نصب و سرویس توالت فرنگی

نصب و نصاب توالت فرنگی لواسان

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی یکی دیگر از خدمات شرکت افق می باشد. مهمترین خدمات ما در نصب توالت فرنگی به شرح زیر است:

استفاده از نصاب توالت فرنگی توسط افراد با تجربه شرکت

تعمیر توالت فرنگی در کوتاهترین زمان

تعویض توالت و دستشویی فرنگی و لوله بازکنی

سرویس کاری توالت فرنگی بصورت شبانه روزی

رفع گرفتگی سیفون و کف شور و لوله بازکنی

لوله بازکنی شبانه روزی

شبانه روزی

لوله بازکنی لواسان

لوله بازکن شبانه روزی

لوله بازکنی فوری

سرویسکار با تجربه

لوله بازکنی فوری در لواسان

لوله بازکن فوری

  • لوله بازکنی فوری در منطقه
  • لوله بازکنی شبانه روزی
  • باز کردن انواع لوله ها با سایزهای مختلف
  • لوله بازکنی فوری و تخلیه چاه فوری 
  • تعمیرات و تاسیسات فوری در منطقه
  • لوله بازکنی شبانه روزی
  • لوله بازکنی شبانه روزی در منطقه
  • تعمیرات و تاسیسات موتور خانه و پکیج
  • لوله بازکن شبانه روزی

لوله بازکنی با فنر

برای باز کردن لوله و رفع گرفتگی انواع روش های مختلفی وجود دارد که بهترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است. در این روش فنر زنی لوله فاضلاب، بعلت جرخش در داخل لوله مواد زائد جرم گیری شده و پاک می شوند و خطری هم برای لوله ندارد یک سرویس کار با تجربه متناسب با اندازه لوله از فنر لوله بازکنی استفاده می کند.

لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم

در این روش لوله کشی فاضلاب انجام شده به طریقی است که فنر زنی راه چاره نیست و نمیتواند گرفتگی لوله را برطرف کند. در این روش با استفاده از پمپ تراکم، هوا با فشار زیاد وارد لوله های فاضلاب شده و مسیر را پاکسازی می کند. در این روش باید تمام مسیرهای لوله کیپ شده تا هوا خارج نشود تا افت فشار را شاهد نباشیم.

لوله بازکنی با واتر جت

این روش برای باز کردن لوله هایی بکار می رود که به سختی باز می شوند و دارای مسیر های طولانی بوده و با استفاده از فنر و پمپ ها جوابگو نبوده بکار می رود. همانطور که از اسمش پیداست با استفاده از شلنگ مخصوص که دارای فشار زیاد آب می باشد داخل لوله کرده و لوله ها را از لجن و گرفتگی پاکسازی می نماید. و مسیر لوله کاملا پاک می شود.