خدمات ما لوله بازکنی تخلیه فاضلاب حفاری لوله کشی رفع نم و بوی فاضلاب رفع نم ساختمان

شرکت افق

0912-885-23-27

شرکت افق

0912-885-23-27

شرکت افق

0912-885-23-27

رفع نم و بوی فاضلاب منزل

نحوه رفع نم و رطوبت ساختمان تهران

یکی از عواملی که با عث ایجاد رفع نم و بوی فاضلاب تهران می شود گرفته بودن لوله های ساختمانی می باشد. که این گرفتگی ممکن است در حمام و آشپزخانه و همچنین در سرویس بهداشتی و یا منزل رخ دهد.اگر این بوی فاضلاب و رفع نم در ساختمان رخ داد باید هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام نمایید و گرنه ممکن است سلامت ساکنین را به خطر بیندازد.

شایان به ذکر است که رفع نم و بوی فاضلاب ساختمان تهران بشترین خطری را که دارد نسبت به کودکان است و ممکن است باعث ایجاد حساست شود. با دیدن رفع نم و بوی فاضلاب باید دست به کار شده و نسبت به رفع هر چه سریعتر آن اقدام نمایید.

شرکت افق با داشتن متخصص ترین افراد در این زمینه آماده همکاری با همشهریان گرامی می باشد.یکی از مهمترین خدمات این شرکت رفع نم و بوی فاضلاب تهران و همچنین تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و همچنین رفع بوی بد ساختمان تهران می باشد.

رفع نم و بوی فاضلاب تهران

رفع نم و بوی فاضلاب تهران

علت نم و بوی فاضلاب

بوی که توسط بوی فاضلاب در خانه می پیچد گاز سمی سولفید هیدروژن نامیده می شود. این بو ممکن است همیشه به مشام برسد و یا اینکه در فواصل زمانی به مشام برسد.این بوها فرایند تولید گازها از چاه و فاضلاب و ریز ارگانیسم های بی هوازی موجود در چاه است که شروع به تجزیه می کنند و در هوای ساختمان می پیچد.

معروف ترین این گازها شامل آمونیاک،متان،هیدروژن،سولفوره که این گازها معروف به گازهای سپتیک معروف است. این گازها از چاه ها بالا می آید و از سرویس بهداشتی پخش می شود. این گازها باعث به همین راحتی باعث ایجاد بوی نامطبوع در ساختمان می شود. اکثر مواقع این بو شیبه بوی تخم مرغ گندیده یا لاشه ماهی گندیده است.

پس ادامه مطالب را مطالعه فرمایید که ما آموزش رفع نم و بوی فاضلاب تهران و بوی بد ساختمان را که در فضای خانه پیچده را آموزش می دهیم.

رفع نم و رطوبت بوی فاضلاب تهران

طریق رفع نم و بوی فاضلاب

رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع بوی بد ساختمان

راه حل اول:

یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن بیفزایید. آنرا در فاضلاب بریزید و در فاضلاب را بپوشانید.

راه حل دوم:

یک کیلو آهک را با ۱۰ لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده آن را نه برای مدتی کوتاه برای مدتی دراز در دستشویی تخلیه نمایید.

راه حل سوم:

ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول بسیار قوی و از بین‌برنده بوی بد فاضلاب است. یک لیوان نمک و یک لیوان جوش‌شیرین را به همراه یک کتری آب‌جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید.

علت بوی فاضلاب سرویس بهداشتی

رفع بوی بد فاضلاب

مهمترین خدمات ما برای رفع بوی فاضلاب شامل موارد زیر است :

رفع نم و بوی فاضلاب تهران 100% تضمینی و در کمترین زمان

پیدا کردن محل و منع بوی بد در ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه تضمینی

انجام تعمیرات و نصب توالت فرنگی و توالت ایرانی

انجام تعمیر و اصلاح دریچه ها و سیفون ها و لوله کشی فاضلاب

مسدود کردن و عایق کردن مسیر های ورود بوی فاضلاب

لوله کشی ساختمان توسط متخصص ترین افراد در زمینه لوله کشی

انجام نصب ونت فاضلاب در ساختمان در مواقع ضروری

رفع نم و بوی فاضلاب در کرج

علت نم و رطوبت ساختمان در تهران

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

شما می توانید با یک تماس از شر بوهای زننده حمام و سرویس بهداشتی و ظرفشوی در کمترین زمان رهایی یابید ما این کار را بدون خرابی انجام می دهیم فقط کافیست با شرکت افق تماس گرفته تا پرسنل این شرکت این کا را در کوتاهرین زمان انجام دهتد.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

اثرات این گاز خیلی به سلامت انسان و بخصصوص کودکان مضر است و شایع ترین علائمی که رخ می دهد عبارتند از: سردرد،خواب آلودگی، تهوع و استفراغ و همچنین تحریک سییتم تنفسی و چشم ها می شود.

رفع نم و رطوبت دیوارها

علت ایجاد رطوبت دیوارها بر اثر ایجاد میعان در فضای داخلی منزل و یا نفوذ آب از بیرون به داخل خانه می باشد. بهترین روش این است که یک ورق آلومنیومی مربع شکل را بروی دیوار قرار داده و یا اینکه بچسبانید و پس از دو روز آن را بردارید اگر قسمت بیرونی نوار آلومنیومی نمناک بود مشکل از میعان داخل خانه است.

که راه حل این، این است که یک دستگاه رطوبت زا و یا یک دستگاه تهویه زیرزمین حل نمود. و اگر ورقه آلومنیومی نمناک شد مشکل از بیرون می باشد.که باید برسی در دیوار ها صورت بگیرد و همچنین استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کمک زیادی را برای حل مشکل می نماید.

رفع بوی فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام

رفع نم و بوی فاضلاب تهران و سرویس بهداشتی و دیوار ها یکی از مهمترین خدمات شرکت افق می باشد. بسیاری از منازل شهری بعلت غیر اصولی بودن و همچنین رعایت نکردن نکات عایق بندی و همچنین استفاده از مصالح غیر استاندارد و یا قدیمی بودن ساختمان دچار نم و بوی فاضلاب می شود.

پرسنل شرکت افق ابتدا محل رفع نم را به دقت بررسی می کنند تا طریقه نم زدایی مشخص شود.در صورتی که نم جزیی بوده با استفاده از مواد عایق بندی رفع نم می شود. و در صورتی که رفع نم عمقی بوده باشد باید محل ابتدا کنده شده و سپس پس از رفع نم با استفاده از سیمان و قیرگونی عایق بندی بصورت 100% تضمینی انجام گیرد.

مقالات و مکتوبات شرکت افق

حفاری چاه
/
حفاری چاه تا قرن های اخیر، تمام چاه های مصنوعی چاه های دستی بدو…
تخلیه چاه کرج
/
تخلیه چاه فاضلاب تهران و تخلیه فاضلاب تهران سه طريق زير دفع مي گردد:…
رفع نم و رطوبت ساختمان و خانه بدونه خرابی
/
رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان یکی از مهمترین و اساسی ترین مشکل ش…